widget.job-description.alt

If you are looking for a place where you can spread your wings and your passion for eCommerce under the guidance of the best specialists in this field, you are in the right place! Omnipack has been named as the hottest scaleup in Poland according to TNW in 2021!

Inventory Control & Quality Assurance Specialist

full-time
Szczecińska 49, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
Specialist
27 kwietnia 2023

Do naszego magazynu w Gorzowie Wielkopolskim szukamy osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku Inventory Control & Quality Assurance Specialist. Do obowiązków pracownika będzie należał kontakt z naszym kluczowym klientem oraz wyjaśnianie wszelkiego rodzaju nieprawidłowości wraz z koordynacją procesów inwentaryzacyjnych na magazynie. Poszukujemy osoby dokładnej, która posiada umiejętności logicznego i analitycznego myślenia. Dołącz do naszej Omni-paczki!

Obowiązki:

  • Stała współpraca z naszym głównym klientem - obsługa zgłoszeń, rozwiązywanie problemów logistycznych i operacyjnych
  • Zgłaszanie problemów blokujących realizację procesów do wybranych departamentów i śledzenie postępów w ich rozwiązaniu
  • Koordynacja inwentaryzacji stanów magazynowych i przedstawienie wyników po ich zakończeniu
  • Współpraca z liderem obszaru magazynowego nad rozwiązywaniem problemów mających wpływ na jakość oferowanego serwisu
  • Obsługa zgłoszeń w JIRA, otrzymywanych od Działu Obsługi Klienta, zgodnie z ustalonym SLA
  • Koordynowanie rozwiązań operacyjno-inwentaryzacyjnych we współpracy z liderem obszaru magazynowego i OPS Managerem

Wymagania:

  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów w obszarze realizacji zleceń e-commerce lub inwentaryzacji
  • Doświadczenie w pracy na systemach komputerowych,
  • Znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

Mile widziane:

  • Znajomość systemów WMS
  • Doświadczenie w pracy z klientem

Oferujemy:

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych - w szkole językowej Berlitz, gdzie możesz podjąć naukę języka angielskiego
  • Spotkania integracyjno - komunikacyjne - raz w miesiącu spotykamy się wszyscy!
  • Twoje zdrowie jest dla nas ważne, u nas możesz liczyć na prywatną opiekę medyczną Enel-Med oraz kartę Multisport
  • Najważniejsze i najcenniejsze, co możemy Ci zaproponować, to nasi LUDZIE. Konkretni, odważni, różnorodni. Jesteśmy zespołem stworzonym z wielu ekspertów, którzy mają przekonanie, że razem możemy zbudować jedną z najlepszych firm z branży logistycznej
  • Raportowanie bezpośrednio do Warehouse Managera oraz ścisła współpraca z Operations Managerem - krótka ścieżka decyzyjna i brak korporacyjnego podejścia

Tracker image