widget.job-description.alt

If you are looking for a place where you can spread your wings and your passion for eCommerce under the guidance of the best specialists in this field, you are in the right place! Omnipack has been named as the hottest scaleup in Poland according to TNW in 2021!

Asystent/ka działu Marketingu

full-time
al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa, Polska
Junior Specialist
18 kwietnia 2024
Hybrid

Szukasz nowych wyzwań, które pozwolą Ci wykorzystać Twoje umiejętności organizacyjne i zapał do optymalizacji procesów? Pasjonujesz się analizą danych i chcesz mieć realny wpływ na wzrost przychodów firmy? Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy!
Wyślij do nas CV jeżeli chcesz robić fajne rzeczy zawodowo, w towarzystwie naprawdę zgranego zespołu Revenue.

  • Podstawową wiedzę dotycząca revenue operations i/lub procesów sprzedażowych,
  • Silne umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły,
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, organizacyjne i umiejętność pracy zespołowej,
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności i skrupulatności, stosowane na co dzień,
  • Lubisz nowe zadania i masz tzw. „can-do attitude”,
  • Posiadasz płynną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B1),
  • Masz min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość środowiska Jira i/lub Pipedirve będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • Bliska współpraca z zespołami: sprzedaż, marketing i wsparcie klienta w celu osiągnięcia celów biznesowych i przychodowych,
  • Pilnowanie harmonogramu spotkań zespołowych, tworzenie notatek oraz bazy wiedzy,
  • Dbanie o dokumentację (umowy, regulamin świadczenia usług),
  • Wsparcie procesów utrzymania klienta,
  • Wsparcie w konfiguracji i utrzymaniu subskrypcji technologicznych usprawniających pracę marketingu i sprzedaży,
  • Wsparcie przy przygotowywaniu raportów i pulpitów nawigacyjnych do śledzenia wyników przychodów i identyfikacja obszarów do poprawy.

Co chcemy Ci zaoferować?

  • szybki rozwój i dużo nowej wiedzy nie tylko z zakresu revenue, marketingu i sprzedaży, ale także logistyki i e-commerce,
  • różnorodne projekty o charakterze międzynarodowym,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • pracę w modelu hybrydowym,
  • elastyczną formę zatrudnienia (B2B, UoP, Zlecenie),
  • benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, zajęcia z j. angielskiego,
  • najważniejsze i najcenniejsze, co możemy Ci zaproponować, to nasi LUDZIE. Konkretni, odważni, różnorodni, otwarci i wspierający się wzajemnie. Jesteśmy zgranym zespołem ekspertów, który na co dzień ma realny wpływ na rozwój jednej z najlepszych firm świadczących logistykę dla e-commerce w Europie!
Tracker image