widget.job-description.alt

If you are looking for a place where you can spread your wings and your passion for eCommerce under the guidance of the best specialists in this field, you are in the right place! Omnipack has been named as the hottest scaleup in Poland according to TNW in 2021!

Product Owner

full-time
al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa, Polska
All
09 kwietnia 2024
Hybrid

Masz silne zrozumienie potrzeb biznesowych i lubisz kreować rozwiązania? Pasjonujesz się rozwojem produktu, a zarządzanie projektami masz w małym palcu? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, to zaaplikuj!

Obowiązki:

  • Bliska współpraca z biznesem i zespołem komercyjnym w zakresie zarządzania produktem oraz ustalania celów dla realizowanych zadań
  • Współpraca z wieloma zespołami (m.in. billing, commercial, software dev.) przy ustalaniu strategii rozwoju produktów oraz niezbędnych dla biznesu funkcjonalności
  • Tworzenie, planowanie i zarządzanie product backlog, tworzeniem user stories, kryteriów akceptacji i innych dokumentów projektowych
  • Koordynowanie pracy zespołu developerskiego, komunikacja wymagań funkcjonalnych i kierunku rozwoju produktu
  • Monitorowanie postępów w rozwoju produktu, identyfikacja obszarów wymagających szczególnej uwagi, usprawnień lub zmian
  • Zapewnianie jasnej komunikacji i terminowego realizowania zadań

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia jako Product Owner lub na podobnym stanowisku w branży technologicznej lub logistycznej
  • Silne zrozumienie metodologii i zasad Agile
  • Umiejętność rozumienia potrzeb biznesowych oraz kreowania rozwiązań
  • Otwartość na nowe wyzwania oraz tzw. „can-do attitude”
  • Odpowiedzialność i skrupulatność
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (minimum B1)

Oferujemy:

  • Realny wpływ na biznes
  • Szybki rozwój zawodowy i możliwość zdobycia nowej wiedzy nie tylko z obszaru rozwoju produktu, ale także logistyki i e-commerce
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Elastyczne formy zatrudnienia (B2B, UoP, Zlecenie)
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, lekcje języka angielskiego
  • Zgrany zespół i niepowtarzalną, przyjazną atmosferę pracy

Tracker image