widget.job-description.alt

If you are looking for a place where you can spread your wings and your passion for eCommerce under the guidance of the best specialists in this field, you are in the right place! Omnipack has been named as the hottest scaleup in Poland according to TNW in 2021!

Magazynier/Magazynierka

full-time
Szczecińska 49, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
Warehouse worker
18 czerwca 2024

Poszukujemy Magazyniera/Magazynierki, do naszego magazynu w Nadarzynie (ul. Szczecińska 49, 66-400 Gorzów Wielkopolski).

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na podstawie umowy zlecenia
  • Wynagrodzenie na umowie zlecenia 29,50zł/h brutto + premia
  • Lekka praca magazynowa - pakujemy głównie ubrania, zabawki i suplementy diety
  • Pełne wdrożenie w obowiązki pod okiem doświadczonego Trenera - nie wymagamy doświadczenia
  • Benefity:
    • Premia za produktywność
    • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny w Enel-Med
    • Spotkania integracyjne oraz comiesięczne spotkania z pizzą
    • Karta Multisport
    • Bezpłatny parking dla samochodów i rowerów na terenie obiektu
    • Możliwość zdobycia uprawnień UDT
    • Odzież robocza
    • Program Poleceń Pracowniczych
    • Darmowa kawa, herbata, napoje
    • Wyprawka dla nowo narodzonego dziecka

Obowiązki:

  • Rozładunek i przyjęcie towarów naszych Klientów do magazynu
  • Kompletacja i pakowanie zamówień sklepów internetowych
  • Obsługa zwrotów zamówień

Wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Gotowości dojazdu we własnym zakresie do magazynu
  • Odpowiedzialności i sumienności przy pracy

Po co czekać?

Zobacz już dziś jak pracujemy na magazynie: https://drive.google.com/file/d/1fOQSzTFipnESdVVSsYIDL1ff1GNR-QoT/view  i dołącz do nas!

Tracker image