widget.job-description.alt

If you are looking for a place where you can spread your wings and your passion for eCommerce under the guidance of the best specialists in this field, you are in the right place! Omnipack has been named as the hottest scaleup in Poland according to TNW in 2021!

Młodszy Specjalista ds. Relacji z Klientami

full-time
al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa, Polska
All
04 maja 2024
Hybrid

Chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie w pracy z klientami i dołączyć do dynamicznego zespołu w branży logistycznej? Zaaplikuj!

Obowiązki:

  • Budowanie i utrzymywanie silnych relacji z Klientami, w celu monitorowania ich potrzeb, aktywności oraz głównych metryk logistycznych.
  • Przeprowadzanie efektywnych miesięcznych/kwartalnych przeglądów biznesowych z Klientami.
  • Wdrażanie i negocjowanie umów długoterminowych
  • Działania upsellowe, mające na celu zwiększenie wartości współpracy z Klientami.
  • Działania antyutratowe w celu zachowania lojalności Klientów i minimalizacji ich odejść.
  • Współtworzenie strategii sukcesu naszych Klientów (w tym współtworzenie procesów, wydarzeń oraz materiałów marketingowych).

Wymagania:

  • Doskonała znajomość j. angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację (B2 / C1).
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne.
  • Umiejętność zarządzania czasem, rozwiązywania problemów oraz współpracy z różnymi działami w firmie.
  • Samodzielność, zaangażowanie i proaktywne podejście do pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju pod skrzydłami doświadczonego zespołu managerskiego (kilkanaście lat doświadczenia w sprzedaży w globalnych firmach)
  • Elastyczną formę zatrudnienia (B2B, UoP, Zlecenie).
  • Benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, zajęcia z j. angielskiego.
  • Pracę w modelu hybrydowym.
  • Najważniejsze i najcenniejsze, co możemy Ci zaproponować, to nasi LUDZIE. Konkretni, odważni, różnorodni, otwarci i wspierający się wzajemnie. Jesteśmy zgranym zespołem ekspertów, który na co dzień ma realny wpływ na rozwój jednej z najlepszych firm świadczących logistykę dla e-commerce w Europie!

Tracker image