widget.job-description.alt

If you are looking for a place where you can spread your wings and your passion for eCommerce under the guidance of the best specialists in this field, you are in the right place! Omnipack has been named as the hottest scaleup in Poland according to TNW in 2021!

Shift Manager/Kierownik Zmiany

full-time
Szczecińska 49, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
Manager
03 czerwca 2024

Opis stanowiska:

Na stanowisku Shift Managera / Kierownika Zmiany będziesz odpowiedzialny za efektywne zarządzanie operacjami w magazynie - będziesz nadzorować pracę zespołu, zapewniając, że wszystkie procesy są realizowane zgodnie z ustalonymi standardami jakościowymi i terminowymi. Twój wkład będzie kluczowy dla utrzymania płynności operacyjnej magazynu i spełnienia oczekiwań naszych klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w magazynie lub w dziale logistyki
  • Znajomość procesów magazynowych oraz standardów pracy w logistyce
  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem, motywowania pracowników i budowania pozytywnej atmosfery pracy
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i planowania, zdolność do pracy pod presją czasu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji w warunkach dynamicznego środowiska pracy
  • Umiejętność analizy danych, tworzenia raportów i statystyk w celu monitorowania i doskonalenia procesów logistycznych
  • Zdolność do skutecznego monitorowania i kontrolowania realizacji celów i wskaźników wydajności w przydzielonym obszarze
  • Znajomość przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Dostępność do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:

  • Znajomość programów klasy WMS
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego (B1/B2)

Obowiązki:

  • Planowanie zasobów potrzebnych do wykonania obecnych zadań zarówno w perspektywie długoterminowej, jak i krótkoterminowej
  • Delegowanie zadań podległym pracownikom w ramach prowadzonej zmiany oraz kontrola ich realizacji
  • Nadzór nad pracą Liderów obszarów (Wydania, Przyjęcia, Zwroty)
  • Nadzór nad obiegiem materiałów operacyjnych, dokumentów magazynowych
  • Odpowiedzialność za sprzęt i infrastrukturę magazynową wykorzystywaną do bieżącej pracy zmiany
  • Kontakt z firmami współpracującymi w sprawach bieżących
  • Ocena i rozwój podległych pracowników
  • Nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników BHP i porządku na stanowiskach pracy
  • Nadzór nad procesami prowadzonymi na zmianie (inwentaryzacje, onboarding, offboarding, projekty)
  • Raportowanie bezpośrednio do Deputy Warehouse Managera / Zastępcy Kierownika Magazynu i ścisła współpraca z innymi działami firmy

Co chcemy Ci zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy
  • Zajęcia z języka angielskiego w szkole językowej Berlitz
  • Twoje zdrowie jest dla nas ważne, u nas możesz liczyć na prywatną opiekę medyczną Enel-Med
  • Najważniejsze i najcenniejsze, co możemy Ci zaproponować, to nasi LUDZIE. Konkretni, odważni, różnorodni. Jesteśmy zespołem stworzonym z wielu ekspertów, którzy mają przekonanie, że razem możemy zbudować jedną z najlepszych firm z branży logistycznej

Tracker image