widget.job-description.alt

If you are looking for a place where you can spread your wings and your passion for eCommerce under the guidance of the best specialists in this field, you are in the right place! Omnipack has been named as the hottest scaleup in Poland according to TNW in 2021!

Pracownik Techniczny/Konserwator

full-time
Szczecińska 49, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
All
14 czerwca 2024

Aktualnie do zespołu Omnipack poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik Techniczny / Konserwator, którego głównym obowiązkiem będzie wykonywanie zadań konserwacyjnych na magazynie.

Obowiązki:

  • Obsługa procesu przeglądów prewencyjnych infrastruktury i wyposażenia
  • Dbałość o zapewnienie sprawności technicznej
  • Drobne prace elektryczne oraz montażowe
  • Kontakt z firmami współpracującymi w obszarze technicznym
  • Ścisła współpraca z kierownictwem danej jednostki magazynowej
  • Dbanie o dokumentację techniczną

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie zawodowe/techniczne o profilu mechanicznym, ślusarskim, elektrycznym lub podobnym
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Dobra samoorganizacja
  • Samodzielność w działaniu
  • Odpowiedzialność i rzetelność
  • Podstawowa znajomość pakietu office i obsługi komputera

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP1 do eksploatacji
  • Uprawnienia wysokościowe

Oferta:

  • Elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa zlecenia)
  • Twoje zdrowie jest dla nas ważne, u nas możesz liczyć na prywatną opiekę medyczną Enel-Med oraz kartę Multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego w szkole językowej Berlitz
  • Cykliczne spotkania integracyjne i dobra atmosfera
  • Najważniejsze i najcenniejsze, co możemy Ci zaproponować, to nasi LUDZIE. Konkretni, odważni, różnorodni. Jesteśmy zespołem stworzonym z wielu ekspertów, którzy mają przekonanie, że razem możemy zbudować jedną z najlepszych firm z branży logistycznej

Tracker image