widget.job-description.alt

If you are looking for a place where you can spread your wings and your passion for eCommerce under the guidance of the best specialists in this field, you are in the right place! Omnipack has been named as the hottest scaleup in Poland according to TNW in 2021!

Lider Zespołu

full-time
Szczecińska 49, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
Manager
03 lipca 2024

Dołącz do Omnipack jako Lider zespołu odpowiedzialnego za obsługę klientów! Będziesz koordynować pracę zespołu, monitorować kluczowe wskaźniki wydajności oraz dbać o doskonałe relacje z klientami. Twoja rola ma realny wpływ na satysfakcję klientów i rozwój firmy.

Jeśli potrafisz motywować zespół, rozwijać kompetencje pracowników i efektywnie współpracować z innymi działami, czekamy na Twoją aplikację!

Obowiązki:

  • Kierowanie zespołem konsultantów obsługi klienta (organizacja pracy, wspieranie i motywowanie)
  • Realizacja wyznaczonych celów ilościowych i jakościowych
  • Raportowanie wyników
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia w zarządzaniu zespołem (obsługi klienta/ sprzedażowym/ call center lub podobnym)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Wysokie umiejętności interpersonalne

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z klientem i budowanie długotrwałych relacji biznesowych

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szerokie możliwości doskonalenia umiejętności i zdobywania nowych kompetencji
  • Realny wpływ na satysfakcję klientów i rozwój firmy
  • Twoje zdrowie jest dla nas ważne, u nas możesz liczyć na prywatną opiekę medyczną Enel-Med oraz kartę Multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego w szkole językowej Berlitz
  • Najważniejsze i najcenniejsze, co możemy Ci zaproponować, to nasi LUDZIE. Konkretni, odważni, różnorodni. Jesteśmy zespołem stworzonym z wielu ekspertów, którzy mają przekonanie, że razem możemy zbudować jedną z najlepszych firm z branży logistycznej

Tracker image