widget.job-description.alt

If you are looking for a place where you can spread your wings and your passion for eCommerce under the guidance of the best specialists in this field, you are in the right place! Omnipack has been named as the hottest scaleup in Poland according to TNW in 2021!

Stażysta / Stażystka w dziale Kontrolingu

full-time
al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa, Polska
Intern
17 czerwca 2024
Hybrid

Opis stanowiska:

Aktualnie do zespołu Omnipack poszukujemy osoby na stanowisko Stażysty / Stażystki Działu Kontrolingu, którego umiejętności analityczne oraz zaangażowanie do pracy wspomogą naszą organizację w osiąganiu celów. Poszukujemy osoby sumiennej, której nie straszne jest dynamiczne środowisko pracy oraz takiej, która chce rozwijać swoje umiejętności pod okiem specjalistów.

Jeśli chcesz zdobyć niezbędne w świecie finansów doświadczenie w budżetowaniu, raportowaniu i w aktualizowaniu modeli finansowych to stanowisko idealne dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Wsparcie w przygotowaniu informacji zarządczej - raportów cyklicznych, jak i ad-hockowych dla Zarządu
  • Wsparcie w przygotowywaniu budżetu rocznego oraz kontrola jego realizacji
  • Wsparcie w tworzeniu narzędzi i modeli dla celów controllingu finansowego i operacyjnego
  • Wsparcie w procesie raportowania finansowego i operacyjnego
  • Współpraca z działami operacyjnymi, księgowości oraz Zarządem

Wymagania:

  • Student uczelni wyższej (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, ekonometria i pokrewne)
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie w realizację zadań
  • Otwartość, chęć do nauki i rozwoju
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu

Mile widziane:

  • Doświadczenie SQL, PowerQuery / PowerBI
  • Doświadczenie w branży logistycznej
  • Doświadczenie pracy w Start-upie

Oferta:

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, stałe zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • Hybrydowy model pracy - pracujemy zarówno z biura, jak i z wygodnej domowej kanapy
  • Nasze biuro w centrum Warszawy - dobrze wyposażone, nowoczesne i z pięknym widokiem na panoramę miasta
  • Twoje zdrowie jest dla nas ważne, dlatego u nas możesz liczyć na prywatną opiekę medyczną Enel-Med oraz kartę Multisport
  • Najważniejsze i najcenniejsze, co możemy Ci zaproponować, to nasi LUDZIE. Konkretni, odważni, różnorodni. Jesteśmy zespołem stworzonym z wielu ekspertów, którzy mają przekonanie, że razem możemy zbudować jedną z najlepszych firm z branży logistycznej
Tracker image