widget.job-description.alt

If you are looking for a place where you can spread your wings and your passion for eCommerce under the guidance of the best specialists in this field, you are in the right place! Omnipack has been named as the hottest scaleup in Poland according to TNW in 2021!

Staż w dziale Administracji

full-time
al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa, Polska
Intern
26 czerwca 2024

Opis stanowiska:

Szukamy dynamicznej osoby, która dołączy do naszego zespołu w roli Stażysty/Stażystki Działu Administracji. Zostań kluczową postacią zarządzającą naszym warszawskim biurem. Do Twoich obowiązków będzie należało dbanie o płynne funkcjonowanie wszystkich aspektów biurowo-administracyjnych oraz wsparcie w organizacji eventów firmowych i spotkań biznesowych.

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (B2)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i proaktywność w działaniu
  • Umiejętność priorytetyzacji powierzonych zadań
  • Samodzielność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy administracyjnej

Obowiązki:

  • Obsługa recepcji - przyjmowanie gości oraz obsługa spotkań biznesowych
  • Dbanie o porządek w biurze oraz jego wyposażenie (m.in. zgłaszanie usterek, zaopatrywanie w niezbędne artykuły biurowe i spożywcze)
  • Koordynacja prawidłowego obiegu dokumentów i ich archiwizacji oraz obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Prowadzenie rejestrów wewnętrznych, archiwizacja dokumentów
  • Wsparcie w organizacji eventów firmowych
  • Wsparcie pracowników w codziennej pracy oraz współpraca z oddziałami spółki w innych miastach

Co chcemy Ci zaoferować?

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i udział w ciekawych projektach
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia w ramach stażu z realną perspektywą stałej współpracy
  • Twoje zdrowie jest dla nas ważne, dlatego u nas możesz liczyć na prywatną opiekę medyczną Enel-Med oraz kartę Multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego w szkole językowej Berlitz
  • Najważniejsze i najcenniejsze, co możemy Ci zaproponować, to nasi LUDZIE. Konkretni, odważni, różnorodni. Jesteśmy zespołem stworzonym z wielu ekspertów, którzy mają przekonanie, że razem możemy zbudować jedną z najlepszych firm z branży logistycznej.

Po co czekać? Aplikuj już dziś!

Tracker image